Konkurs plastyczny  z okazji 100-lecia powstania Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz 150-lecia powstania Układu Okresowego Pierwiastków - został rozstrzygnięty.

Podczas ostatniego posiedzenia Koła Naukowego Chemików UwB " Pozyton" poddane zostały ocenie Kołowiczów prace plastyczne dzieci i młodzieży. Uczestniczyli oni w Marcowych Spotkaniach z Nauką, gdzie poznawali tajemnice kampusu oraz nabierali doświadczenia laboratoryjnego.

Spośród wielu prac wyłoniono najciekawsze, najbardziej chwytające za serce oraz te z delikatną nutą szaleństwa. Każde dzieło było wyjątkowe, więc podjęcie ostatecznej decyzji nie było proste.

Wyniki konkursu są następujące:

Miejsce I - Łucja 5 i pół roku

miejsce II - Wiktoria 15 lat

miejsce III - Magdalena 14 lat i ex aequo Hanna 13 lat.

Na wyróżnienie zasłużyli:

Ola - 8 lat

Mateusz - 6 lat

Julia - 10 lat

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim Młodym Artystom za udział i zaangażowanie w konkursie.

Cooperationikona