Spotkania u chemików w roku akademickim 2017/18

Instytut Chemii Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza w roku akademickim 2017/18 uczniów szkół ponadgimnazjalnych do Instytutu Chemii przy ulicy Ciołkowskiego 1 (budynek K ) na następujące wykłady:

1. CHEMIA MEDYCZNA CZYLI DS&C - prof. Ryszard Łaźny

2. W ŚWIECIE POLIMERÓW PRZEWODZĄCYCH - prof. Krzysztof Winkler

3.  ZNACZENIE I ZASTOSOWANIE BIOSENSORÓW W MEDYCYNIE - dr hab. Ewa Gorodkiewicz

4. SKĄD SIĘ BIORĄ LEKI ? - dr hab. Izabella Jastrzębska

5. CZY PLASTIK MOŻNA ZJEŚĆ ? POLIMERY BIODEGRADOWALNE - dr hab. Agnieszka Wilczewska

6. CZY NALEŻY BAĆ SIĘ CHEMII ? - dr hab. S. Witkowski, prof. UwB

7. REWOLUCJA W BADANIACH STRULTURALNYCH CZYLI JAK MOŻNA OGLĄDAĆ ATOMY I CZĄSTECZKI - dr Krzysztof Brzeziński

Zapraszamy grupy zorganizowane na w/w wykłady i zwiedzanie Instytutu Chemii oraz Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego. Informacji udziela oraz rezerwacje terminów przyjmuje dr Ewa Cieszyńska (cieszyn@uwb.edu.pl ) telefon - 85 738 8075 i 693 376 524.

WSPÓŁPRACAikona